Zadbaj o piękne zęby już dziś

Piękny uśmiech jest wielkim atutem i dodaje pewności siebie. Białe i równe zęby sprawiają, że ludzie chętnie się uśmiechają i nawiązują kontakty z innymi. W pewnych przypadkach może zdarzyć się, że dojdzie do utraty zębów lub ich zniszczenia.

Może dojść na przykład do skrzywienia zębów lub powstania przebarwień na ich powierzchni. W takiej sytuacji pacjent może automatycznie utracić pewność siebie. W tym wypadku nie wolno zwlekać z wizytą u stomatologa, którego można znaleźć np. w Warszawie. Mieszkańcy tego pięknego miasta powinni udać się do Centrum Stomatologii Kompleksowej DentalCare chirurgia stomatologiczna Praga Południe.

DentalCare to gabinet, w którym dentyści świadczą usługi z zakresu protetyki. Protetyka to dziedzina stomatologii, która zajmuje się uzupełnianiem braków zębów za pomocą protez. Protetycy są lekarzami, którzy potrafią pomóc w sytuacji, gdy nie da się uratować uszkodzonego zęba (lub wielu zębów) za pomocą klasycznych wypełnień. W DentalCare możliwa jest także odbudowa zębów za pomocą korony protetycznej.

W gabinecie DentalCare wykonuje się także różnego rodzaju implanty. Po odpowiedniej diagnostyce, która ma na celu zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa pacjenta, dobiera się odpowiedni rodzaj implantu. Implant to rozwiązanie stałe, ponieważ po umieszczeniu go wewnątrz kości, zrasta się on z jej powierzchnią, dzięki czemu można się nim cieszyć przez wiele lat. W DentalCare oferowane tytanowe implanty estetyczne najwyższej jakości.

Jeśli planujemy wybielanie zębów w Warszawie, warto udać się do gabinetu DentalCare. W ofercie gabinetu znajduje się wybielanie za pomocą lampy diodowej (metoda gabinetowa) oraz za pomocą specjalnych nakładek z żelem wybielającym (metoda nakładkowa). Obie metody są całkowicie bezpieczne dla dziąseł i zębów, a także gwarantują doskonałe efekty już po kilku dniach. Centrum Stomatologii Kompleksowej DentalCare w Warszawie oferuje także usługi, takie jak leczenie paradontozy, leczenie chirurgiczne czy kanałowe. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładną diagnostyką za pomocą nowoczesnego sprzętu do oceny stanu zdrowia.