Sala weselna, imprezy okolicznościowe – Hotel Korona

Hotel Korona Spa & Wellness w Lublinie to miejsce znakomicie nadające się do organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesele, chrzciny, komunia, urodziny, imieniny, rocznice oraz bankiety, konferencje i inne przyjęcia firmowe.

To elegancki czterogwiazdkowy hotel, w którym na gości czeka 50 wygodnych pokoi ( w tym dwa przestronne apartamenty ), sale konferencyjne, sala weselna oraz idealnie nadający się do spacerów ogród. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, wyśmienitą kuchnię, dodatkowe atrakcje takie jak basen ze spa, w którym Wy i Wasi goście będziecie mogli odpocząć i zrelaksować się. Na terenie hotelu znajduje się plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami oraz trampoliną przeznaczony dla dzieci osób, które nas odwiedzają.

Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo i zaproszeni przez Was goście spędzili u nas czas miło, w przyjemnej atmosferze. Nasi Klienci, ich potrzeby i satysfakcja są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby impreza okolicznościowa przebiegła zgodnie z Ich życzeniami.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę gastronomiczną Waszej imprezy – Hotel Korona imprezy okolicznościowe Lublin. Przygotowujemy posiłki z najwyższą starannością, z uwzględnieniem życzeń naszych Klientów i charakteru uroczystości. Dbamy o najmniejsze szczegóły, gdyż uważamy, że w detalach tkwi siła. Jeśli szukają Państwo miejsca na organizację imprezy okolicznościowej, to dobrze trafiliście! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.