Ozdoby nagrobne, Ławki cmentarne

Ławka cmentarna powinna towarzyszyć każdemu pomnikowi. Zapewnia ona osobom odwiedzającym grób swoich bliskich odpoczynek po przebytej drodze i możliwość oddania się zadumie.

Materiał, z którego wykonana jest ławka to istotna kwestia. Ze względu na to, że będzie ona stała na powietrzu, konieczne jest wykonanie jej z tworzywa, które zapewni odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne czy wysoka temperatura. Dzięki temu ławka będzie nam służyć przez wiele lat.

Oferujemy też:

Pomniki na cmentarzu ustawione są najczęściej blisko siebie, a oddzielające je alejki są niezbyt szerokie. Warto więc zwrócić uwagę na miejsce, w którym planujemy ustawić ławkę. Dobrym rozwiązaniem przy niewielkich przestrzeniach jest wybór ławki składanej, która po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

W naszej ofercie posiadamy również ławki tradycyjne oraz takie ze schowkiem, w którym można umieścić przedmioty niezbędne do pielęgnacji pomnika i przestrzeni wokół niego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – sklep akulczycki.pl. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą.