Maski lakiernicze 3m

Maska lakiernicza 3M to często stosowany przez lakierników sposób na ochronę dróg oddechowych w trakcie pracy. W tym zawodzie to istotna kwestia, ponieważ wdychanie lakierów i oparów może doprowadzić do komplikacji zdrowotnych. Lakiernicy są na to narażeni nawet przez kilka godzin każdego dnia.

Maski lakiernicze 3M zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Lekka konstrukcja i solidne wykonanie sprawiają, że są wygodne, a przy tym szczelnie zabezpieczają drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami. Powietrze oczyszczane jest w specjalnych filtrach, które zatrzymują w sobie nieczystości. Są one łatwe w wymianie, więc obsługa maski lakierniczej 3M jest prosta i bezproblemowa. Nie dziwi więc dobra opinia, jaką ta maska cieszy się wśród profesjonalistów.

Firma 3M oferuje kilka rodzajów masek lakierniczych, w tym najlepsza maska 3m 6000. W ofercie dostępne są maski wielokrotnego użytku, które zabezpieczają wyłącznie drogi oddechowe ( nos i usta ), jak również pełne maski 3M, które dodatkowo chronią powierzchnię twarzy. Wybór odpowiedniego modelu należy do lakiernika, zależny jest od jego preferencji. Poznaj też 3m zatyczki, świetny produkt od firmy 3M.

Filtry stosowane w maskach lakierniczych 3M są dostosowane do konkretnego rodzaju zanieczyszczeń, trzeba więc odpowiednio dobrać taki, który będzie najbardziej odpowiedni dla środowiska naszej pracy. Dostępne wkładki to: filtry przeciwpyłowe, pochłaniacze i filtropochłaniacze. Rozmiarem, kształtem i przeznaczeniem dopasowane są do konkretnych modeli masek.