Kosmetyki uznanej marki Farmasi, poznajcie produkt.

Farmasi istnieje od lat 50. ubiegłego stulecia. Założycielem firmy był dr Tuna. Po ukończeniu jednej z prestiżowych niemieckich uczelni zdecydował się na powrót do swojej ojczystej Turcji, aby tam wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą w czasie studiów.

Zapewne nie spodziewał się tego, że z czasem założona przez niego firma zacznie działać w skali globalnej a produkowane przez nią kosmetyki staną się chętnie kupowane w wielu krajach na świecie. Również w Polsce widoczne jest duże zainteresowanie produktami tej firmy. Przełomem w rozwoju tego tureckiego przedsiębiorstwa był rok 2010. Właśnie wtedy rozpoczęło ono promocję swojej oferty w formacie Multi Level Marketingu. Okazało się to dobrym pomysłem. W wielu krajach świata szybko zaczęły powstawać struktury MLM. Jakie cechy posiadają produkty tej marki? Nie są testowane na zwierzętach, co dla wielu osób jest bardzo ważną kwestią. W swoim składzie nie zawierają takich substancji, jak fosforan i formaldehyd.

W przypadku dezodorantów w kulce oferowanych przez Farmasi istotne jest to, że w ich składzie nie ma aluminium. Laboratoria, w których powstają kosmetyki tej firmy zlokalizowane są w jednym miejscu, to Farmacity. Osoby, dla których najważniejsza jest ekologia powinny wiedzieć, że nie istnieje tutaj żadne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Wytwórnia kosmetyków funkcjonuje w taki sposób, aby jej wpływ na okoliczną przyrodę był minimalny. Propozycje tej firmy zainteresowały Cię na tyle, że planujesz podjąć z nią współpracę i stać się jednym z dystrybutorów produktów Farmasi na terenie Polski – produkty Farmasi znajdziecie tu?

Odwiedź oficjalną polską stronę tej firmy i zapoznaj się z opisem procedury. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości skorzystaj z formularza kontaktowego. Po zarejestrowaniu się zyskujesz prawo do stałego rabatu na wszystkie produkty, jakie znajdują się w oficjalnym firmowym katalogu. Możesz wtedy również liczyć na ciekawe promocje. Przekonaj się o tym jak wiele możesz zyskać zostając częścią międzynarodowej struktury dystrybutorów produktów Farmasi.