Kasetony reklamowe oświecą Ci klientów

Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz hasło „reklama świetlna”? Jeśli kasetony reklamowe, to podążasz we właściwym kierunku. Na taką formę reklamy chętnie decydują się przedsiębiorcy z różnych branż.

Wynika to z atrakcyjnego wyglądu kasetonów i jednocześnie ich niskiej ceny, która sprawia, że niemal wszystkie podmioty ( nawet mikrofirmy ) mogą sobie na nie pozwolić. Można je umieszczać w różnych lokalizacjach. Mają takie cechy, które pozwalają na ich wykorzystanie we wnętrzach takich jak: obiekty usługowe i komercyjne, pasaże sklepowe, duże centra handlowe czy budynki użyteczności publicznej.

Przedsiębiorcy wybierają kasetony reklamowe ze względu na możliwość dostosowania ich wyglądu do indywidualnych oczekiwań oraz wymogów danej branży. Trudno jest znaleźć dwie podobne realizacje w przestrzeni jednego miasta czy nawet dzielnicy, są to projekty realizowane za każdym razem według indywidualnych wytycznych zamawiającego.

Kasetony reklamowe polecane są przede wszystkim małym firmom, które mają niezbyt wysoki budżet na reklamę . To rozwiązanie nie generuje dużych kosztów a przy tym zwraca na siebie uwagę, przyciąga wzrok.. Dużą rolę odgrywają tutaj przede wszystkim efekty świetlne. Dzięki technologii LED oświetlimy szyld, który będzie widoczny także nocą. To szczególnie istotne dla firm działających w miejscach słabo oświetlonych lub znajdujących się poza centrami miast, w strefach ekonomicznych czy przy trasach wylotowych.

W ofercie agencji reklamowej mFactory z Lublina znajduje się wiele typów kasetonów wykonanych z różnych materiałów, na przykład takie z podświetlanymi literami, wykonujemy też tablice reklamowe Lublin, okolica. Specjalizujemy się w ich produkcji i znamy się na tym, dlatego możesz nam zaufać.