Farmasi kosmetyki – najlepsze na rynku!

Firma FARMASI istnieje już od 70 lat. Wszystko wskazuje na to, że czeka ją jeszcze wiele lat sukcesów. Założycielem tego prężnie działającego przedsiębiorstwa był dr Cevdet Tuna.

Ukończył on jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w Niemczech- Goethe Medical School. Początkowo firma założona przez dr Tunę zajmowała się wyłącznie produkcją preparatów medycznych, takich jak syropy skutecznie zwalczające kaszel. W chwili obecnej FARMASI produkuje również kosmetyki oraz środki chemiczne służące do czyszczenia różnych powierzchni. Produkty oferowane przez tą firmę posiadają wiele istotnych zalet. Ich skład jest wolny od GMO, fluoru i metali ciężkich – zobacz Farmasi kosmetyki tu.

W fazie produkcji kosmetyków oraz innych produktów stosowany jest recykling. Dla osób zwracających szczególną uwagę na kwestie związane z ekologią ważne będzie z pewnością to, że żaden z produkowanych przez FARMASI preparatów nie jest testowany na zwierzętach. Na terenie należącym do firmy znajduje się źródło wody, która jest stosowana w procesie wytwarzania kosmetyków i innych produktów.