Estetyczne czy funkcjonalne?

Urządzając nowe wnętrze lub kupując nowy element wyposażenia, zawsze musimy dokonać wyboru – liczy się dla nas przede wszystkim wygląd czy funkcjonalność? Często nie jest to łatwa decyzja, ale w pewnych sytuacjach jesteśmy skłonni do większych kompromisów na rzecz wyglądu, a w innych uważniej patrzymy na to, jak prezentuje się dany przedmiot.

Istnieją jednak pewne elementy wyposażenia, które potrafią spełniać oba założenia – odnośnie wyglądu i funkcjonalności. Bez wątpienia do nich należą lampy ścienne, ponieważ w większości przypadków są proste, eleganckie i bardzo dobrze spełniają powierzone im zadanie. W popularnych marketach nie odnajdziemy interesujących modeli.

Znacznie lepiej wypadają lampy ścienne producent, których postawił na nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania. Takie modele naprawdę genialnie się prezentują, a jednocześnie potrafią doskonale oświetlić całe pomieszczenie lub stworzyć specyficzny klimat i atmosferę – w zależności, do czego mają być przeznaczone i wykorzystane.