Emilia — przesyłki kurierskie Polska-Irlandia

Zajmujemy się przewozem przesyłek na trasie Polska- Irlandia. Potrzebujemy tylko adresu, pod który ma dotrzeć paczka, resztą nie musisz się martwić. Naszą specjalnością są również przeprowadzki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że związane są one z dużym stresem i wysiłkiem.

Chętnie pomożemy naszym Klientom w organizacji przeprowadzki, z nami nie będą musieli zbytnio się denerwować. Nie musisz martwić się o to, w jakim stanie we wskazane miejsce dotrą rzeczy, które zostały nam powierzone. Pakujemy je w mocne kartony zabezpieczone dodatkowo taśmami o dużej wytrzymałości. Możesz być więc spokojna/y o swój dobytek.

Przesyłki Irlandia Polska wysyłamy co tydzień, każdą adresujemy osobno. Zapobiegamy w ten sposób sytuacji, w której paczka nie trafia pod prawidłowy adres. Jeżeli wysyłasz kilka mniejszych, pojedynczych przesyłek, zastosuj dla każdej z nich takie same inicjały lub kolor markera. To będzie dla nas odpowiednia wskazówka. Jeśli chcesz śledzić trasę przejazdu przesyłki na bieżąco, możesz zamówić opcję monitorowania paczki.

Nasza firma cieszy się uznaniem Klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie, jakie możecie Państwo przeczytać na naszej stronie. Na uznanie pracowaliśmy ciężko przez lata i nadal będziemy starać się spełniać oczekiwania naszych Klientów.