Dodatki ślubne, welony,etole, bolerka

Zwykle ślub organizowany jest wtedy, gdy na dworze jest ciepło, ale to właśnie w chłodniejsze miesiące może mieć on najbardziej bajkowy i niepowtarzalny klimat. Biel śniegu to dla wielu osób wymarzona, romantyczna sceneria, panna młoda może poczuć się w niej jak księżniczka.

Problemem może okazać się dobranie pasującego do sukni ślubnej wierzchniego okrycia. Kobiety zastanawiają się w takim przypadku, czy wybrać etole bolerka ślubne, czy jeszcze inny rodzaj narzutki. Trzeba zdecydować się na coś, co nie zaburzy koncepcji stylizacji a jednocześnie sprawi, że panna młoda nadal będzie wyglądała szykownie. Niektórym może wydawać się, że to nieistotny problem, kobiety patrzą na to inaczej. Tego dnia chcą wyglądać wyjątkowo pod każdym względem.

Niewątpliwie jednym z problemów, jakie może wywołać branie ślubu zimą jest niska temperatura, która uniemożliwia wystąpienie na uroczystości jedynie w cienkiej i zwiewnej kreacji. Z drugiej jednak strony dzięki temu panna młoda ma szereg możliwości doboru dodatków do kreacji. Jeśli ślub brany jest zimą lub późną jesienią może ona zdecydować się na któryś z zapewniających ciepło modeli etoli lub bolerek, z futerkiem lub pikowane.

W przypadku uroczystości organizowanych w nieco cieplejszych miesiącach okrycie wierzchnie może być wskazane ze względu na charakter uroczystości, a także przekonania religijne uczestników i gości. W takiej sytuacji wskazane będzie okrycie ramion, pleców i głębokiego dekoltu, jeśli suknia takowy posiada. Ceremonia ślubna oparta jest na pewnych przekonaniach i tradycjach, należy więc to uszanować, szczególnie jeśli nie chcemy narazić się na wymowne spojrzenia niektórych ze zgromadzonych gości. Zdecydowanie nie jest to dobry czas na wywoływanie skandali i awantur. Nowożeńcy z pewnością chcieliby, aby ten dzień zapadł każdemu w pamięć jako miły, przyjemny i pełen radości. Cienkie bolerko ślubne pomoże uniknąć niepożądanych zachowań i kłopotliwych wydarzeń. Wybór etoli i bolerek ślubnych w sklepie Dora dodatki ślubne jest szeroki, można m.in. zdecydować się na model z organtyny, satyny, tiulu lub koronki.